Увага!!! У нас змінилась адреса. Відтепер шукайте нас на вул. Острозького 14, 6 поверх, кабінет 609
Новий номер телефону - (098) 964-76-36. Телефонуйте та замовляйте розробку ефективних веб-сайтів :-)
 
Студія веб дизайну Artes - створення та розробка сайтів, редизайн, програмування, пошукова оптимізація, маркетинг, реклама Про студію
Наше портфоліо
Контактні дані
Створення сайтів
Оптимізація сайтів
Реєструємо домени
Надаємо хостингІнші роботи
24.12.2010
Завершено роботу над веб-сайтом для Комфорт-Експо".
23.11.2010
Завершено роботу над сайтом SimplyBeach.RU для компанії "Лагуна".
01.11.2010
Завершено роботу над веб-сайтом для ПП "Захід-Хліб-Збут-2002".

 
Архів новин

Наші клієнти пропонують:
Про нас

Не дивлячись на те, що студія веб дизайну "Артес" відкрилась у 2006 році, нас аж ніяк не можна назвати новачками у цій справі. Кожен наш працівник у минулому працював у сфері реклами, поліграфії, створення веб сайтів, оптимізації сайтів для пошукових машин та виконував інші роботи пов'язані з інтернет маркетингом та аудитом сайтів.

Багаторічний досвід роботи у цьому напрямку та значна кількість зроблених робіт дозволяє нам пропонувати клієнтам оптимальні рішення для їх бізнесу. Нам цікаво працювати з кожним із Вас, незалежно від того чи Ви є приватний підприємець, фізична особа чи просто велика компанія. Рухаючи Ваш бізнес вперед, ми і самі розвиваємось, адже кожен проект вимагає певних специфічних знань з різноманітних галузей.

Ми відкриті для нестандартних ідей, нових проектів та надійних партнерів. І навіть якщо у Вас немає стартового капіталу для реалізації цікавого та амбіціозного проекта, ми готові Вам допомогти.

Якісний веб дизайн, творчий підхід, оригінальність ідей, надійне програмування, Linux хостінг - ось що ми можемо Вам запропонувати. Пишіть, дзвоніть і ми обов'язково розглянемо Ваш проект і скоріш за все допоможемо (звісно ж не без вигоди для себе :).

I ще:

Більшість клієнтів, з якими ми почали співробітництво багато років тому, до цих пір з нами працюють. Ми цінуємо їх довіру і намагаємось бути кращими. Саме тому нас часто рекомендують друзям та знайомим.Виникло бажання працювати у нас? Дивіться список вакансій.